
Baterie 12 V 9 Ah 85A Exide, dimensiune: 135x75x139 mm.
Select your vehicle to check if this product fits
Fast Delivery
Delivery in 1 business day
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Stoc furnizor
Baterie 12 V 9 Ah 85A Exide AGM12-7F
| Capacitate acumulator | 7.0 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 85.0 A |
| Producator Acumulator | EXIDE |
| Tip Acumulator | Pornire/ AGM |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Pornit |
| Lungime | 150.0 mm |
| Latime | 65.0 mm |
| Inaltime | 100.0 mm |
| Sina montare baterie | B0 |
| Greutate baterie | 2.5 kg |
| Volti | 12.0 V |