
Baterii marca 4RIDE Capacitate acumulator12.0 AhAcumulatori Amperaj113.0 AProducator Acumulator4 RIDETip AcumulatorPornire / Acid / Incarcare uscata cu acidPolaritate
Select your vehicle to check if this product fits
Fast Delivery
Delivery in 1 business day
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Stoc furnizor
Baterie 12N12A 4A1 EXIDE
| Capacitate acumulator | 12.0 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 113.0 A |
| Producator Acumulator | 4 RIDE |
| Tip Acumulator | Pornire / Acid / Incarcare uscata cu acid |
| Polaritate Acumulator | L+ |
| Aerisitor | Cu aerisire in stanga |
| Tip de intretinere | Cu intretinere |
| Tip | Incarcare uscata cu acid |
| Lungime | 136.0 mm |
| Latime | 82.0 mm |
| Inaltime | 162.0 mm |
| Sina montare baterie | B00 - fara flansa de montare |
| Volti | 12.0 V |
| Electrolit inclus | Da |
| Greutate | 3,70kg |
| Mărimea Pachetului | 6 |
| Eticheta produs | Eticheta printabila |
Detalii TecDoc | |
|---|---|
| Tensiune [V] | 12.0 |
| Acumulator [Ah] | 12.0 |