
Baterii marca 4RIDE
Select your vehicle to check if this product fits
| Make | Model | Years | CC |
|---|---|---|---|
| Honda | ATC 250 SX | 1987 | 250 cc |
| TRIUMPH | STREET SCRAMBLER 900 ABS | 2017 | 900 cc |
| TRIUMPH | STREET SCRAMBLER 900 ABS | 2018 | 900 cc |
| TRIUMPH | STREET SCRAMBLER 900 ABS | 2019 | 900 cc |
| TRIUMPH | STREET SCRAMBLER 900 ABS | 2020 | 900 cc |
Fast Delivery
Delivery in 1 business day
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Stoc furnizor
Baterie 12V 10Ah 4RIDE YTX12-BS
| Capacitate acumulator | 10.0 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 180.0 A |
| Producator Acumulator | 4 RIDE |
| Tip Acumulator | Pornire / AGM / Incarcare uscata cu acid |
| Polaritate Acumulator | L+ |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Incarcare uscata cu acid |
| Lungime | 152.0 mm |
| Latime | 88.0 mm |
| Inaltime | 131.0 mm |
| Sina montare baterie | B00 - fara flansa de montare |
| Volti | 12.0 V |
| Electrolit inclus | Da |
| Greutate | 3,92kg |
| Cod Inter Cars | B370FC |
| Eticheta produs | Eticheta printabila |
Detalii TecDoc | |
|---|---|
| Tensiune [V] | 12.0 |
| Acumulator [Ah] | 10.5 |