
Baterii marca 4RIDE Capacitate acumulator11.0 AhAcumulatori Amperaj210.0 AProducator Acumulator4 RIDETip AcumulatorPornire / AGM / Incarcare uscata cu acidPolaritate
Select your vehicle to check if this product fits
| Make | Model | Years | CC |
|---|---|---|---|
| Honda | VTR 1000 SP2 ( Racing ) | 2002 | 1000 cc |
| Honda | VTR 1000 SP2 ( Racing ) | 2003 | 1000 cc |
| Honda | VTR 1000 SP2 ( Racing ) | 2004 | 1000 cc |
| Honda | VTR 1000 SP2 ( Racing ) | 2005 | 1000 cc |
| Honda | VTR 1000 SP2 ( Racing ) | 2006 | 1000 cc |
Fast Delivery
Delivery in 1 business day
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Stoc furnizor
Baterie 12V 11.2Ah YTZ12S-BS 4RIDE GEL
| Capacitate acumulator | 11.0 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 210.0 A |
| Producator Acumulator | 4 RIDE |
| Tip Acumulator | Pornire / AGM / Incarcare uscata cu acid |
| Polaritate Acumulator | L+ |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Incarcare uscata cu acid |
| Lungime | 150.0 mm |
| Latime | 87.0 mm |
| Inaltime | 110.0 mm |
| Sina montare baterie | B00 - fara flansa de montare |
| Volti | 12.0 V |
| Electrolit inclus | Da |
| Greutate | 3,88kg |
| Mărimea Pachetului | 6 |
| Eticheta produs | Eticheta printabila |
Detalii TecDoc | |
|---|---|
| Tensiune [V] | 12.0 |
| Acumulator [Ah] | 11.0 |