
Baterie 12V 11Ah 210A Yuasa YTZ12S
Select your vehicle to check if this product fits
| Make | Model | Years | CC |
|---|---|---|---|
| Honda | VFR 800 F ABS ( Interceptor ) | 2009 | 800 cc |
| Honda | VFR 800 X ABS ( Crossrunner ) | 2011 | 800 cc |
| Honda | VFR 800 X ABS ( Crossrunner ) | 2012 | 800 cc |
| Honda | VFR 800 X ABS ( Crossrunner ) | 2013 | 800 cc |
| Honda | VFR 800 X ABS ( Crossrunner ) | 2014 | 800 cc |
Estimated Delivery
Delivery in 2 business days
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Stoc furnizor
Baterie 12V 11Ah 210A Yuasa YTZ12S
| Capacitate acumulator | 11.6 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 210.0 A |
| Producator Acumulator | YUASA |
| Tip Acumulator | Pornire / AGM |
| Polaritate Acumulator | L+ |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Pornit |
| Lungime | 150.0 mm |
| Latime | 87.0 mm |
| Inaltime | 110.0 mm |
| Sina montare baterie | B00 - fara flansa de montare |
| Volti | 12.0 V |