
Baterie 12V 21Ah 300A 4RIDE GEL, dimensiune: 184x80x171 mm.
Select your vehicle to check if this product fits
Fast Delivery
Delivery in 1 business day
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Stoc furnizor
Baterie 12V 21Ah 300A R+ 4RIDE GEL 51913
| Capacitate acumulator | 21.0 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 300. 0 A |
| Producator Acumulator | 4 RIDE |
| Tip Acumulator | Pornire/ GEL |
| Polaritate Acumulator | R+ |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Pornit |
| Lungime | 184. 0 mm |
| Latime | 80.0 mm |
| Inaltime | 171.0 mm |
| Sina montare baterie | B00 |
| Greutate baterie | 5.95 kg |
| Volti | 12.0 V |