
Baterie 12V 2Ah 120A Exide Litiu-Ion, dimensiune: 113x70x85 mm.
Select your vehicle to check if this product fits
| Make | Model | Years | CC |
|---|---|---|---|
| Honda | Z 125 ( Monkey ) | 2018 | 125 cc |
| Honda | Z 125 ( Monkey ) | 2019 | 125 cc |
| GAS GAS | PAMPERA 250 | 1996 | 250 cc |
| GAS GAS | PAMPERA 250 | 1997 | 250 cc |
| GAS GAS | PAMPERA 250 | 1998 | 250 cc |
Fast Delivery
Delivery in 1 business day
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Stoc furnizor
Baterie 12V 2Ah 120A Exide Litiu-Ion ELTZ5S
| Capacitate acumulator | 2.0 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 120.0 A |
| Producator Acumulator | EXIDE |
| Tip Acumulator | Litiu-Ion/ Pornire |
| Polaritate Acumulator | R+ |
| Energia bateriei | 24.0 Wh |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Pornit |
| Lungime | 113.0 mm |
| Latime | 70.0 mm |
| Inaltime | 85.0 mm |
| Sina montare baterie | B0 |
| Greutate baterie | 0.5 kg |
| Volti | 12.0 V |