
Baterii marca 4RIDE Capacitate acumulator5.5 AhAcumulatori Amperaj130.0 AProducator Acumulator4 RIDETip AcumulatorPornire / AGM / Incarcare uscata cu acidPolaritate
Select your vehicle to check if this product fits
| Make | Model | Years | CC |
|---|---|---|---|
| Honda | CBR 1000 RR ABS ( Fireblade ) | 2016 | 1000 cc |
| Honda | CBR 1000 RR ABS ( Fireblade ) | 2017 | 1000 cc |
| Honda | CBR 1000 RR ABS ( Fireblade ) | 2018 | 1000 cc |
| Honda | CBR 1000 RR ABS ( Fireblade ) | 2019 | 1000 cc |
| Honda | TRX 90 EX | 2007 | 90 cc |
Fast Delivery
Delivery in 1 business day
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Baterie 12V 6Ah P+130A 4RIDE YTZ7S-BS
| Capacitate acumulator | 5.5 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 130.0 A |
| Producator Acumulator | 4 RIDE |
| Tip Acumulator | Pornire / AGM / Incarcare uscata cu acid |
| Polaritate Acumulator | R+ |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Incarcare uscata cu acid |
| Lungime | 113.0 mm |
| Latime | 70.0 mm |
| Inaltime | 105.0 mm |
| Sina montare baterie | B00 - fara flansa de montare |
| Volti | 12.0 V |
| Electrolit inclus | Da |
| Greutate | 2,10kg |
| Eticheta produs | Eticheta printabila |
Detalii TecDoc | |
|---|---|
| Tensiune [V] | 12.0 |
| Acumulator [Ah] | 6.0 |