
Baterie 12V 90A 4RIDE LI-ION, dimensiune: 114x70x105 mm.
Select your vehicle to check if this product fits
| Make | Model | Years | CC |
|---|---|---|---|
| Honda | XR 125 L | 2005 | 125 cc |
| Honda | XR 125 L | 2006 | 125 cc |
| Honda | XR 125 L | 2008 | 125 cc |
| SHERCO | SCF 300 ( Factory ) | 2019 | 300 cc |
| SHERCO | SCF 300 ( Factory ) | 2020 | 300 cc |
Fast Delivery
Delivery in 1 business day
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Stoc furnizor
Baterie 12V 90A YTX5L-BS 4RIDE LI-ION
| Acumulatori Amperaj | 90.0 A |
| Producator Acumulator | 4 RIDE |
| Tip Acumulator | Pornire/ Litiu-Ion |
| Polaritate Acumulator | R+ |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Pornit |
| Lungime | 114.0 mm |
| Latime | 70.0 mm |
| Inaltime | 105.0 mm |
| Sina montare baterie | B00 |
| Greutate baterie | 0.5 kg |
| Volti | 12.0 V |