
Baterii marca 4RIDE
Select your vehicle to check if this product fits
| Make | Model | Years | CC |
|---|---|---|---|
| Honda | CBR 500 R ABS | 2015 | 500 cc |
| Honda | CBR 500 R ABS | 2016 | 500 cc |
| Honda | CBR 500 R ABS | 2017 | 500 cc |
| Honda | CBR 500 R ABS | 2018 | 500 cc |
| Honda | CBR 500 R ABS | 2019 | 500 cc |
Fast Delivery
Delivery in 1 business day
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Baterie 4RIDE 12V 8.6 Ah YTZ10S-BS 4RIDE
| Capacitate acumulator | 8.6 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 190.0 A |
| Producator Acumulator | 4 RIDE |
| Tip Acumulator | Pornire / AGM / Incarcare uscata cu acid |
| Polaritate Acumulator | L+ |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Incarcare uscata cu acid |
| Lungime | 150.0 mm |
| Latime | 87.0 mm |
| Inaltime | 93.0 mm |
| Sina montare baterie | B00 - fara flansa de montare |
| Volti | 12.0 V |
| Electrolit inclus | Da |
| Greutate | 3,08kg |