
Baterie AGM 12 V 8.6 Ah 145A Exide Ready, dimensiune: 150x90x95 mm
Select your vehicle to check if this product fits
| Make | Model | Years | CC |
|---|---|---|---|
| KTM | ADVENTURE 640 R | 2005 | 640 cc |
| KTM | ADVENTURE 640 R | 2006 | 640 cc |
| KTM | ADVENTURE 640 R | 2007 | 640 cc |
| KTM | SM 690 ( Supermoto ) | 2007 | 690 cc |
| KTM | SM 690 ( Supermoto ) | 2008 | 690 cc |
Fast Delivery
Delivery in 1 business day
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Baterie AGM 12 V 8.6 Ah 145A Exide Ready YTZ10S-BS
| Capacitate acumulator | 8.6 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 145.0 A |
| Producator Acumulator | EXIDE |
| Tip Acumulator | Pornire / AGM |
| Polaritate Acumulator | L+ |
| Model Acumulator | AGM |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Pornit |
| Lungime | 150.0 mm |
| Latime | 87.0 mm |
| Inaltime | 93.0 mm |
| Sina montare baterie | B0 |
| Greutate baterie | 3.2 kg |
| Comentarii/Remarci | Acumulator pentru Moto, borna tip 11 |
| Volti | 12.0 V |