
Baterie AGM 12V 12Ah 200A Exide AGM12-12F, dimensiune: 150x100x100 mm.
Select your vehicle to check if this product fits
Fast Delivery
Delivery in 1 business day
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Stoc furnizor
Baterie AGM 12V 12Ah 200A L+ Exide AGM12-12F
| Capacitate acumulator | 12.0 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 200.0 A |
| Producator Acumulator | EXIDE |
| Tip Acumulator | Pornire/ AGM |
| Polaritate Acumulator | L+ |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Pornit |
| Lungime | 200. mm |
| Latime | 150. mm |
| Inaltime | 90.0 mm |
| Sina montare baterie | B0 |
| Greutate baterie | 4.72 kg |
| Volti | 12.0V |