
Baterie AGM 12V 14Ah 230A YUASA, dimensiune: 150x87x161 mm.
Select your vehicle to check if this product fits
Estimated Delivery
Delivery in 5 business days
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Stoc furnizor
Baterie AGM 12V 14Ah 230A YUASA YTX16-BS-1
| Capacitate acumulator | 14.07 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 230.0 A |
| Producator Acumulator | YUASA |
| Tip Acumulator | Pornire/ AGM/ Incarcare uscata cu acid |
| Polaritate Acumulator | L+ |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Incarcare uscata cu acid |
| Lungime | 150.0 mm |
| Latime | 87.0 mm |
| Inaltime | 161.0 mm |
| Sina montare baterie | B00 |
| Greutate baterie | 5.3 kg |
| Volti | 12.0 V |