
Baterie AGM 12V 6Ah 90A Exide Ready, dimensiune: 150x87x93 mm.
Select your vehicle to check if this product fits
| Make | Model | Years | CC |
|---|---|---|---|
| SYM | JET X 125 CBS | 2023 | 125 cc |
| KYMCO | AGILITY 50 RS 2T ( Naked ) | 2010 | 50 cc |
| KYMCO | AGILITY 50 RS 2T ( Naked ) | 2011 | 50 cc |
| KYMCO | AGILITY 50 RS 2T ( Naked ) | 2012 | 50 cc |
| KYMCO | AGILITY 50 RS 2T ( Naked ) | 2013 | 50 cc |
Fast Delivery
Delivery in 1 business day
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Stoc furnizor
Baterie AGM 12V 6Ah 90A Exide Ready YTX7A-BS
| Capacitate acumulator | 6.0 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 90. 0 A |
| Producator Acumulator | EXIDE |
| Tip Acumulator | Pornire/ AGM |
| Polaritate Acumulator | L+ |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Pornit |
| Lungime | 150.0 mm |
| Latime | 87.0 mm |
| Inaltime | 93.0 mm |
| Tip Borna | Borna Standard |
| Sina montare baterie | B00 |
| Greutate baterie | 2.6 kg |
| Volti | 12.0 V |