
Baterii marca EXIDE Capacitate acumulator6.0 Ah
Select your vehicle to check if this product fits
| Make | Model | Years | CC |
|---|---|---|---|
| Honda | CRF 230 F | 2012 | 230 cc |
| Honda | CRF 230 F | 2013 | 230 cc |
| Honda | CRF 230 F | 2014 | 230 cc |
| Honda | CRF 230 F | 2015 | 230 cc |
| Honda | CRF 230 F | 2016 | 230 cc |
Fast Delivery
Delivery in 1 business day
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Stoc furnizor
Baterie Exide 12 V 6 Ah AGM YTX7L-BS
| Capacitate acumulator | 6.0 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 100.0 A |
| Producator Acumulator | EXIDE |
| Tip Acumulator | Pornire / AGM / Incarcare uscata cu acid |
| Polaritate Acumulator | R+ |
| Model Acumulator | STANDARD |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Incarcare uscata cu acid |
| Lungime | 113.0 mm |
| Latime | 70.0 mm |
| Inaltime | 130.0 mm |
| Tip Borna | Borna Standard |
| Sina montare baterie | B00 - fara flansa de montare |
| Greutate baterie | 5.5 kg |
| Comentarii/Remarci | Acumulator pentru Moto, borna tip 7 |
| Volti | 12.0 V |
| Electrolit inclus | Da |