
Baterii marca EXIDE Capacitate acumulator6.0 Ah
Select your vehicle to check if this product fits
Fast Delivery
Delivery in 1 business day
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Stoc furnizor
Baterie Exide 12 V 6 Ah YTZ7-BS EXIDE AGM
| Capacitate acumulator | 6.0 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 100.0 A |
| Producator Acumulator | EXIDE |
| Tip Acumulator | Pornire / AGM / Incarcare uscata cu acid |
| Polaritate Acumulator | R+ |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Incarcare uscata cu acid |
| Lungime | 113.0 mm |
| Latime | 70.0 mm |
| Inaltime | 105.0 mm |
| Sina montare baterie | B0 |
| Volti | 12.0 V |
| Electrolit inclus | Da |
| Greutate | 2,34kg |
Detalii TecDoc | |
|---|---|
| Tensiune [V] | 12.0 |
| Acumulator [Ah] | 6.0 |
| Înaltime [mm] | 105.0 |
| Latime [mm] | 70.0 |
| Lungime [mm] | 113.0 |
| Curent electric test-la-rece, EN [A] | 100.0 |
| Amplasare terminala | 0 |
| Varianta fixare baza | B0 |
| Baterie | Baterie-AGM |