
Baterii marca EXIDE Capacitate acumulator4.0 Ah
Select your vehicle to check if this product fits
| Make | Model | Years | CC |
|---|---|---|---|
| SUZUKI | DL 1000 ( V-Strom Adventure ) | 2007 | 1000 cc |
| SUZUKI | DL 1000 ( V-Strom Adventure ) | 2008 | 1000 cc |
| SUZUKI | DL 1000 ( V-Strom Adventure ) | 2009 | 1000 cc |
| SUZUKI | DL 1000 ( V-Strom Adventure ) | 2010 | 1000 cc |
| SUZUKI | DL 1000 ( V-Strom Adventure ) | 2011 | 1000 cc |
Fast Delivery
Delivery in 1 business day
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Stoc furnizor
Baterie Exide ELTX14H 12V 4Ah 240A L+
| Capacitate acumulator | 4.0 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 240.0 A |
| Producator Acumulator | EXIDE |
| Tip Acumulator | Litiu - Ion / Pornire |
| Polaritate Acumulator | L+ |
| Energia bateriei | 48.0 Wh |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Pornit |
| Lungime | 150.0 mm |
| Latime | 87.0 mm |
| Inaltime | 93.0 mm |
| Sina montare baterie | 0 |
| Volti | 12.0 V |
| Greutate | 0,98kg |
| Eticheta produs | Eticheta printabila |
Detalii TecDoc | |
|---|---|
| Tensiune [V] | 12.0 |
| Acumulator [Ah] | 4.0 |
| Înaltime [mm] | 93.0 |
| Latime [mm] | 87.0 |
| Lungime [mm] | 150.0 |
| Curent electric test-la-rece, EN [A] | 240.0 |
| Amplasare terminala | 1 |
| Varianta fixare baza | 0 |
| Baterie | Baterie-Li-Ion Baterie Lithium-Ferrum (LiFePO4) cu afisare stare incarcare |
| Putere nominala [W] | 48 |