
Baterie Exide Ready 12V 10Ah 150A, dimensiune: 150x87x130 mm.
Select your vehicle to check if this product fits
| Make | Model | Years | CC |
|---|---|---|---|
| YAMAHA | TDM 850 | 1993 | 850 cc |
| Honda | VTR 1000 SP2 ( Racing ) | 2002 | 1000 cc |
| Honda | VTR 1000 SP2 ( Racing ) | 2003 | 1000 cc |
| Honda | VTR 1000 SP2 ( Racing ) | 2004 | 1000 cc |
| Honda | VTR 1000 SP2 ( Racing ) | 2005 | 1000 cc |
Fast Delivery
Delivery in 1 business day
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Stoc furnizor
Baterie Exide Ready YTX12 12V 10Ah 150A
| Capacitate acumulator | 10.Ah |
| Acumulatori Amperaj | 150.0 A |
| Producator Acumulator | EXIDE |
| Tip Acumulator | Pornire/ AGM |
| Polaritate Acumulator | L+ |
| Model Acumulator | STANDARD |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Pornit |
| Lungime | 150.0 mm |
| Latime | 87.0 mm |
| Inaltime | 130.0 mm |
| Sina montare baterie | B0 |
| Greutate baterie | 4.2 kg |
| Comentarii/Remarci | Acumulator pentru Moto, borna tip 6 |
| Volti | 12.0 V |