
Baterie Exide Ready 12V 8Ah 120A, dimensiune: 150x87x105mm.
Select your vehicle to check if this product fits
| Make | Model | Years | CC |
|---|---|---|---|
| BMW | C 400 GT ABS | 2019 | 400 cc |
| BMW | C 400 GT ABS | 2020 | 400 cc |
| BMW | C 400 GT ABS | 2021 | 400 cc |
| BMW | C 400 GT ABS | 2022 | 400 cc |
| BMW | C 400 GT ABS | 2023 | 400 cc |
Fast Delivery
Delivery in 1 business day
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Baterie Exide Ready YTX9-BS 12V 8Ah 120A
| Capacitate acumulator | 8.0 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 120.0 A |
| Producator Acumulator | EXIDE |
| Tip Acumulator | Pornire/ AGM |
| Polaritate Acumulator | L+ |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Pornit |
| Lungime | 150.0 mm |
| Latime | 87.0 mm |
| Inaltime | 105.0 mm |
| Tip Borna | Borna Standard |
| Sina montare baterie | B00 |
| Greutate baterie | 4.3 kg |
| Comentarii/Remarci | Acumulator pentru Moto, borna tip 8 |
| Volti | 12.0 V |