
Baterie gel 18 Ah 12 V 190A Exide, dimensiune: 181x77x167 mm.
Select your vehicle to check if this product fits
Fast Delivery
Delivery in 1 business day
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Stoc furnizor
Baterie gel 18 Ah 12 V 190A Exide AGM12-18
| Capacitate acumulator | 18.0 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 250.0 A |
| Producator Acumulator | EXIDE |
| Tip Acumulator | Pornire/ AGM |
| Polaritate Acumulator | R+ |
| Model Acumulator | AGM |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Pornit |
| Lungime | 181.0 mm |
| Latime | 77.0 mm |
| Inaltime | 167.0 mm |
| Tip Borna | Borna standard |
| Sina montare baterie | B0 |
| Greutate baterie | 6.5 kg |
| Comentarii/Remarci | Acumulator pentru Moto, borna tip 6 |
| Volti | 12.0 V |