
Baterii marca 4RIDE Capacitate acumulator7.0 Ah
Select your vehicle to check if this product fits
| Make | Model | Years | CC |
|---|---|---|---|
| YAMAHA | YZF-R25 | 2017 | 250 cc |
| VESPA | PRIMAVERA 125 I.E. ( 3V ) | 2013 | 125 cc |
| VESPA | PRIMAVERA 125 I.E. ( 3V ) | 2014 | 125 cc |
| VESPA | PRIMAVERA 125 I.E. ( 3V ) | 2015 | 125 cc |
| Honda | CRF 250 L | 2012 | 250 cc |
Fast Delivery
Delivery in 1 business day
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Stoc furnizor
Baterie gel 4RIDE 7Ah 120A R+ YTX7L-BS GEL
| Capacitate acumulator | 7.0 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 120.0 A |
| Producator Acumulator | 4 RIDE |
| Tip Acumulator | Pornire / Gel |
| Polaritate Acumulator | R+ |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Pornit |
| Lungime | 113.0 mm |
| Latime | 69.0 mm |
| Inaltime | 130.0 mm |
| Greutate | 2,42kg |