  1. Piston WISECO YAMAHA YZ 250 (YZ250) '99-18 (diametru cilindru 67,45MM=+1,10MM) (segmenti 2658CD) (8216D110)
Piston WISECO YAMAHA YZ 250 (YZ250) '99-18 (diametru cilindru 67,45MM=+1,10MM) (segmenti 2658CD) (8216D110)
Kituri piston & cilindru/PROX
|SKU: W804M06750
Out of Stock
GaranțieSchimb gratuitOpțiuni de plată în rateTransport gratuit
Vehicle Fitment
Select your vehicle to check if this product fits
Fast Delivery
Delivery in 1 business day
Transport gratuit
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
SKU: W804M06750Category: Kituri piston & cilindruBrand: PROX
Distribuie:
You might also like
Go to Homepage
Piese
Motor
Kituri piston & cilindru
Kit piston 65.00MM Prox - 01.2020.100
Garanție
Schimb gratuit
Opțiuni de plată în rate