
Baterii marca YUASA
Selectează vehiculul tău pentru a verifica dacă acest produs este compatibil
| Marcă | Model | Ani | CC |
|---|---|---|---|
| Honda | VF 750 C ( Magna ) | 1999 | 750 cc |
| Honda | VF 750 C ( Magna ) | 2000 | 750 cc |
| Honda | VF 750 C ( Magna ) | 2001 | 750 cc |
| Honda | VF 750 C ( Magna ) | 2002 | 750 cc |
| Honda | VF 750 C ( Magna ) | 2003 | 750 cc |
Livrare estimată
Livrare în 2 zile lucrătoare
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Stoc furnizor
Baterie 12V 10Ah Yuasa YTX12-BS
| Capacitate acumulator | 10.5 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 180.0 A |
| Producator Acumulator | YUASA |
| Tip Acumulator | Pornire / AGM / Incarcare uscata cu acid |
| Polaritate Acumulator | L+ |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Incarcare uscata cu acid |
| Lungime | 150.0 mm |
| Latime | 87.0 mm |
| Inaltime | 130.0 mm |
| Sina montare baterie | B00 - fara flansa de montare |
| Volti | 12.0 V |
| Electrolit inclus | Da |
| Greutate | 4,46kg |
| Cod Inter Cars | AE13BB |
| Eticheta produs | Eticheta printabila |
Detalii TecDoc | |
|---|---|
| Varianta fixare baza | N |
| Tensiune [V] | 12.0 |
| Acumulator [Ah] | 10.5 |
| Amplasare terminala | 1 |
| Lungime [mm] | 150.0 |
| Latime [mm] | 87.0 |
| Înaltime [mm] | 130.0 |
| Endpolart | 5 |