
Baterii marca 4RIDE
Selectează vehiculul tău pentru a verifica dacă acest produs este compatibil
Livrare rapidă
Livrare în 1 zi lucrătoare
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Baterie 12V 12Ah 4RIDE YTX14-BS
| Capacitate acumulator | 12.0 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 200.0 A |
| Producator Acumulator | 4 RIDE |
| Tip Acumulator | Pornire / AGM / Incarcare uscata cu acid |
| Polaritate Acumulator | L+ |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Incarcare uscata cu acid |
| Lungime | 152.0 mm |
| Latime | 88.0 mm |
| Inaltime | 147.0 mm |
| Sina montare baterie | B00 - fara flansa de montare |
| Volti | 12.0 V |
| Electrolit inclus | Da |
| Greutate | 4,74kg |
| Tensiune [V] | 12.0 |
| Acumulator [Ah] | 12.6 |