
Baterii marca YUASA
Selectează vehiculul tău pentru a verifica dacă acest produs este compatibil
Livrare estimată
Livrare în 7 zile lucrătoare
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Stoc furnizor
Baterie 12V 12Ah Yuasa YB12A-B
| Capacitate acumulator | 12.6 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 150.0 A |
| Producator Acumulator | YUASA |
| Tip Acumulator | Pornire / Acid |
| Polaritate Acumulator | L+ |
| Aerisitor | Cu aerisire in dreapta |
| Tip de intretinere | Cu intretinere |
| Tip | Incarcare uscata fara acid |
| Lungime | 134.0 mm |
| Latime | 80.0 mm |
| Inaltime | 160.0 mm |
| Sina montare baterie | B00 - fara flansa de montare |
| Volti | 12.0 V |
| Electrolit inclus | Nu |
| Cantitate necesara de electrolit | 0.75 l |
| Greutate | 3,14kg |
| Eticheta produs | Eticheta printabila |
Detalii TecDoc | |
|---|---|
| Varianta fixare baza | N |
| Tensiune [V] | 12.0 |
| Acumulator [Ah] | 12.6 |
| Amplasare terminala | 1 |
| Lungime [mm] | 134.0 |
| Latime [mm] | 80.0 |
| Înaltime [mm] | 160.0 |
| Endpolart | 6 |