
Baterii marca YUASA
Selectează vehiculul tău pentru a verifica dacă acest produs este compatibil
| Marcă | Model | Ani | CC |
|---|---|---|---|
| KAWASAKI | KLX 250 | 1995 | 250 cc |
| VESPA | PRIMAVERA 50 4T ( 4V ) | 2013 | 50 cc |
| VESPA | PRIMAVERA 50 4T ( 4V ) | 2014 | 50 cc |
| VESPA | PRIMAVERA 50 4T ( 4V ) | 2015 | 50 cc |
| VESPA | PRIMAVERA 50 4T ( 4V ) | 2016 | 50 cc |
Livrare estimată
Livrare în 2 zile lucrătoare
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Stoc furnizor
Baterie 12V 85A 6Ah Yuasa YTX7L
| Aplicatie | Snowmobile ; ATV-uri ; Motocicleta |
| Capacitate acumulator | 6.3 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 100.0 A |
| Producator Acumulator | YUASA |
| Tip Acumulator | Pornire / AGM / Incarcare uscata cu acid |
| Polaritate Acumulator | R+ |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Incarcare uscata cu acid |
| Lungime | 115.0 mm |
| Latime | 71.0 mm |
| Inaltime | 131.0 mm |
| Sina montare baterie | B00 - fara flansa de montare |
| Volti | 12.0 V |
| Electrolit inclus | Da |
| Greutate | 2,72kg |
| Mărimea Pachetului | 6 |
| Eticheta produs | Eticheta printabila |
Detalii TecDoc | |
|---|---|
| Varianta fixare baza | N |
| Tensiune [V] | 12.0 |
| Acumulator [Ah] | 6.3 |
| Amplasare terminala | 0 |
| Lungime [mm] | 115.0 |
| Latime [mm] | 72.0 |
| Înaltime [mm] | 132.0 |