
Baterie 4RIDE 180A 4RIDE LI-ION, dimensiune: 149x87x94 mm.
Selectează vehiculul tău pentru a verifica dacă acest produs este compatibil
| Marcă | Model | Ani | CC |
|---|---|---|---|
| Honda | CBF 600 S ABS | 2008 | 600 cc |
| Honda | CBF 600 S ABS | 2009 | 600 cc |
| Honda | CBF 600 S ABS | 2010 | 600 cc |
| Honda | CBF 600 S ABS | 2011 | 600 cc |
| Honda | CBF 600 S ABS | 2012 | 600 cc |
Livrare rapidă
Livrare în 1 zi lucrătoare
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Stoc furnizor
Baterie 4RIDE 180A L+ YTZ10S-BS 4RIDE LI-ION
| Acumulatori Amperaj | 180.0 A |
| Producator Acumulator | 4 RIDE |
| Tip Acumulator | Pornire / Litiu - Ion |
| Polaritate Acumulator | L+ |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Pornit |
| Lungime | 149.0 mm |
| Latime | 87.0 mm |
| Inaltime | 94.0 mm |
| Greutate | 1,08kg |