
Baterie 4RIDE GEL 12V 12Ah 180A, dimensiune: 150x86x130mm.
Selectează vehiculul tău pentru a verifica dacă acest produs este compatibil
| Marcă | Model | Ani | CC |
|---|---|---|---|
| Honda | XL 650 V ( Transalp ) | 2002 | 650 cc |
| KYMCO | XCITING 250 R I | 2009 | 250 cc |
| KYMCO | XCITING 250 R I | 2010 | 250 cc |
| PIAGGIO | BEVERLY 125 I.E. | 2010 | 125 cc |
| SUZUKI | M 50 ( Boulevard ) | 2005 | 50 cc |
Livrare rapidă
Livrare în 1 zi lucrătoare
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Baterie 4RIDE GEL 12V 12Ah 180A YTX12
| Capacitate acumulator | 12.0 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 180.0 A |
| Producator Acumulator | 4 RIDE |
| Tip Acumulator | Pornire/ GEL |
| Polaritate Acumulator | L+ |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Pornit |
| Lungime | 150.0 mm |
| Latime | 86.0 mm |
| Inaltime | 130.0 mm |
| Greutate | 4,08kg |