
Baterie 4RIDE LI-ION, dimensiune: 149x87x94 mm.
Selectează vehiculul tău pentru a verifica dacă acest produs este compatibil
| Marcă | Model | Ani | CC |
|---|---|---|---|
| SUZUKI | GSF 650 ( Bandit ) | 2005 | 650 cc |
| SUZUKI | GSF 650 ( Bandit ) | 2006 | 650 cc |
| BENELLI | IMPERIALE 400 ABS | 2018 | 400 cc |
| BENELLI | IMPERIALE 400 ABS | 2019 | 400 cc |
| BENELLI | IMPERIALE 400 ABS | 2020 | 400 cc |
Livrare rapidă
Livrare în 1 zi lucrătoare
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Baterie 4RIDE LI-ION YTX9-BS
| Acumulatori Amperaj | 160.0 A |
| Producator Acumulator | 4 RIDE |
| Tip Acumulator | Pornire/ Litiu-Ion |
| Polaritate Acumulator | L+ |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Pornit |
| Lungime | 149.0 mm |
| Latime | 87.0 mm |
| Inaltime | 94.0 mm |
| Greutate | 1,10kg |