
Baterii marca 4RIDE
Selectează vehiculul tău pentru a verifica dacă acest produs este compatibil
| Marcă | Model | Ani | CC |
|---|---|---|---|
| Honda | CRF 230 F | 2012 | 230 cc |
| Honda | CRF 230 F | 2013 | 230 cc |
| Honda | CRF 230 F | 2014 | 230 cc |
| Honda | CRF 230 F | 2015 | 230 cc |
| Honda | CRF 230 F | 2016 | 230 cc |
Livrare rapidă
Livrare în 1 zi lucrătoare
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Baterie 6Ah 12V 90A P + YTX7L-BS 4RIDE
| Capacitate acumulator | 6.0 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 90.0 A |
| Producator Acumulator | 4 RIDE |
| Tip Acumulator | Pornire / AGM / Incarcare uscata cu acid |
| Polaritate Acumulator | R+ |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Incarcare uscata cu acid |
| Lungime | 114.0 mm |
| Latime | 71.0 mm |
| Inaltime | 131.0 mm |
| Sina montare baterie | B00 - fara flansa de montare |
| Volti | 12.0 V |
| Electrolit inclus | Da |
| Greutate | 2,34kg |
Detalii TecDoc | |
|---|---|
| Tensiune [V] | 12.0 |
| Acumulator [Ah] | 6.0 |