
Baterie AGM 12 Ah 12 V 200A Exide Ready, dimensiune: 134x89x164 mm.
Selectează vehiculul tău pentru a verifica dacă acest produs este compatibil
| Marcă | Model | Ani | CC |
|---|---|---|---|
| KAWASAKI | GPZ 900 R ( Ninja ) | 1988 | 900 cc |
| KAWASAKI | GPZ 900 R ( Ninja ) | 1989 | 900 cc |
| KAWASAKI | GPZ 900 R ( Ninja ) | 1990 | 900 cc |
| KAWASAKI | GPZ 900 R ( Ninja ) | 1991 | 900 cc |
| KAWASAKI | GPZ 900 R ( Ninja ) | 1992 | 900 cc |
Livrare rapidă
Livrare în 1 zi lucrătoare
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Stoc furnizor
Baterie AGM 12 Ah 12 V 200A YTX14AHL-BS Exide Ready
| Capacitate acumulator | 14.0 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 210.0 A |
| Producator Acumulator | EXIDE |
| Tip Acumulator | Pornire/ AGM |
| Polaritate Acumulator | R+ |
| Model Acumulator | AGM |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Pornit |
| Lungime | 134.0 mm |
| Latime | 98.0 mm |
| Inaltime | 164.0 mm |
| Tip Borna | Borna standard |
| Sina montare baterie | B0 |
| Greutate baterie | 4.5 kg |
| Comentarii/Remarci | Acumulator pentru Moto, borna tip 6 |
| Volti | 12.0 V |