
Baterie AGM 12V 18Ah 270A Exide Ready, dimensiune: 175x87x155 mm.
Selectează vehiculul tău pentru a verifica dacă acest produs este compatibil
| Marcă | Model | Ani | CC |
|---|---|---|---|
| SKI-DOO (BRP) | GSX 800 R E-TEC ( SE ) | 2012 | 800 cc |
| SKI-DOO (BRP) | GSX 800 R E-TEC ( SE ) | 2013 | 800 cc |
| SKI-DOO (BRP) | GSX 800 R E-TEC ( SE ) | 2014 | 800 cc |
| SKI-DOO (BRP) | GSX 800 R E-TEC ( SE ) | 2015 | 800 cc |
| Harley Davidson | FXCW 1584 ( Rocker ) | 2008 | 1584 cc |
Livrare rapidă
Livrare în 1 zi lucrătoare
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Stoc furnizor
Baterie AGM 12V 18Ah 270A YTX20HL-BS Exide Ready
| Capacitate acumulator | 18.0 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 270 A |
| Producator Acumulator | EXIDE |
| Tip Acumulator | Pornire/ AGM |
| Polaritate Acumulator | R+ |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Pornit |
| Lungime | 175.0 mm |
| Latime | 87.0 mm |
| Inaltime | 155.0 mm |
| Sina montare baterie | B00 |
| Greutate baterie | 5.9 kg |
| Volti | 12.0 V |