
Baterie AGM 12V 3,7Ah 65A YUASA, dimensiune: 115x72x86 mm.
Selectează vehiculul tău pentru a verifica dacă acest produs este compatibil
| Marcă | Model | Ani | CC |
|---|---|---|---|
| Honda | SA 50 P ( Elite S ) | 1998 | 50 cc |
| Honda | SA 50 P ( Elite S ) | 1999 | 50 cc |
| Honda | SA 50 P ( Elite S ) | 2000 | 50 cc |
| Honda | SA 50 P ( Elite S ) | 2001 | 50 cc |
| Honda | SA 50 S ( Vision MET IN ) | 1988 | 50 cc |
Livrare estimată
Livrare în 5 zile lucrătoare
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Stoc furnizor
Baterie AGM 12V 3,7Ah 65A YUASA YTZ5S
| Capacitate acumulator | 3.7 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 65.0 A |
| Producator Acumulator | YUASA |
| Tip Acumulator | Pornire/ AGM/ Incarcare uscata cu acid |
| Polaritate Acumulator | R+ |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Incarcare uscata cu acid |
| Lungime | 115.0 mm |
| Latime | 72.0 mm |
| Inaltime | 86.0 mm |
| Sina montare baterie | B00 |
| Greutate baterie | 1.6 kg |
| Volti | 12.0 V |