
Baterie AGM 12V 6 3Ah 90A YUASA, dimensiune: 113x70x105 mm.
Selectează vehiculul tău pentru a verifica dacă acest produs este compatibil
| Marcă | Model | Ani | CC |
|---|---|---|---|
| YAMAHA | AG 200 | 1991 | 200 cc |
| HUSQVARNA | TXC 511 | 2011 | 511 cc |
| YAMAHA | WR 450 F | 2003 | 450 cc |
| YAMAHA | WR 450 F | 2004 | 450 cc |
| YAMAHA | WR 450 F | 2005 | 450 cc |
Livrare rapidă
Livrare în 1 zi lucrătoare
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Stoc furnizor
Baterie AGM 12V 6,3Ah 90A R+ YUASA TTZ7S
| Capacitate acumulator | 6.3 a |
| Acumulatori Amperaj | 90.0 A |
| Producator Acumulator | YUASA |
| Tip Acumulator | Pornire/ AGM/ Incarcare uscata cu acid |
| Polaritate Acumulator | R+ |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Incarcare uscata cu acid |
| Lungime | 113.0 mm |
| Latime | 70.0 mm |
| Inaltime | 105.0 mm |
| Sina montare baterie | b |
| Greutate baterie | 2.3 kg |
| Volti | 12.0 V |