
Baterie AGM 12V 7,4Ah 120A R+ YUASA, dimensiune: 113x70x130 mm.
Selectează vehiculul tău pentru a verifica dacă acest produs este compatibil
| Marcă | Model | Ani | CC |
|---|---|---|---|
| APRILIA | MOJITO 150 | 2004 | 150 cc |
| APRILIA | MOJITO 150 | 2005 | 150 cc |
| APRILIA | MOJITO 150 | 2006 | 150 cc |
| APRILIA | MOJITO 150 | 2007 | 150 cc |
| APRILIA | MOJITO 150 CUSTOM | 2008 | 150 cc |
Livrare estimată
Livrare în 2 zile lucrătoare
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Stoc furnizor
Baterie AGM 12V 7,4Ah 120A R+ YUASA YTZ8V
| Capacitate acumulator | 7.4 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 120. A |
| Producator Acumulator | YUASA |
| Tip Acumulator | Pornire/ AGM |
| Polaritate Acumulator | R+ |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Pornit |
| Lungime | 113. 0 mm |
| Latime | 70.0 mm |
| Inaltime | 130.0 mm |
| Sina montare baterie | B00 |
| Greutate baterie | 2.7 kg |
| Volti | 12.0 V |