
Baterii marca EXIDE
Selectează vehiculul tău pentru a verifica dacă acest produs este compatibil
Livrare rapidă
Livrare în 1 zi lucrătoare
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Stoc furnizor
Baterie Exide 12 V 12 Ah YB12A-A
| Aplicatie | Snowmobile ; ATV-uri ; Motocicleta |
| Capacitate acumulator | 12.0 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 165.0 A |
| Producator Acumulator | EXIDE |
| Tip Acumulator | Pornire / Acid / Incarcare uscata cu acid |
| Polaritate Acumulator | L+ |
| Aerisitor | Cu aerisire in stanga |
| Tip de intretinere | Cu intretinere |
| Tip | Incarcare uscata cu acid |
| Lungime | 134.0 mm |
| Latime | 80.0 mm |
| Inaltime | 160.0 mm |
| Tip Borna | Borna Standard |
| Sina montare baterie | B00 - fara flansa de montare |
| Greutate baterie | 4.1 kg |
| Comentarii/Remarci | Acumulator pentru Moto, borna tip 5 |
| Volti | 12.0 V |
| Electrolit inclus | Da |
| Greutate | 4,40kg |
| Eticheta produs | Eticheta printabila |
Detalii TecDoc | |
|---|---|
| Tensiune [V] | 12.0 |