
Baterii marca EXIDE
Selectează vehiculul tău pentru a verifica dacă acest produs este compatibil
| Marcă | Model | Ani | CC |
|---|---|---|---|
| KYMCO | DOWNTOWN 125 I ABS | 2013 | 125 cc |
| KYMCO | DOWNTOWN 125 I ABS | 2014 | 125 cc |
| PIAGGIO | LIBERTY 150 | 2006 | 150 cc |
| PIAGGIO | LIBERTY 150 | 2007 | 150 cc |
| PIAGGIO | LIBERTY 150 | 2008 | 150 cc |
Livrare rapidă
Livrare în 1 zi lucrătoare
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Stoc furnizor
Baterie Exide 12 V 9.5 Ah AGM YT12A-BS
| Capacitate acumulator | 9.5 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 130.0 A |
| Producator Acumulator | EXIDE |
| Tip Acumulator | Pornire / AGM / Incarcare uscata cu acid |
| Polaritate Acumulator | L+ |
| Model Acumulator | STANDARD |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Incarcare uscata cu acid |
| Lungime | 150.0 mm |
| Latime | 87.0 mm |
| Inaltime | 105.0 mm |
| Tip Borna | Borna Standard |
| Sina montare baterie | B00 - fara flansa de montare |
| Greutate baterie | 4.3 kg |
| Comentarii/Remarci | Acumulator pentru Moto, borna tip 6 |
| Volti | 12.0 V |
| Electrolit inclus | Da |
| Greutate | 3,60kg |
| Cod Inter Cars | BDC093 |