
Baterii marca EXIDE Capacitate acumulator11.2 AhAcumulatori Amperaj205.0 AProducator AcumulatorEXIDETip AcumulatorPornire / AGM / Incarcare uscata cu acidPolaritate
Selectează vehiculul tău pentru a verifica dacă acest produs este compatibil
Livrare rapidă
Livrare în 1 zi lucrătoare
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Baterie Exide 12V 11,2Ah 205A L+ YTZ14-BS EXIDE AGM
| Capacitate acumulator | 11.2 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 205.0 A |
| Producator Acumulator | EXIDE |
| Tip Acumulator | Pornire / AGM / Incarcare uscata cu acid |
| Polaritate Acumulator | L+ |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Incarcare uscata cu acid |
| Lungime | 150.0 mm |
| Latime | 87.0 mm |
| Inaltime | 110.0 mm |
| Sina montare baterie | B0 |
| Volti | 12.0 V |
| Electrolit inclus | Da |
| Greutate | 4,12kg |
| Eticheta produs | Eticheta printabila |
Detalii TecDoc | |
|---|---|
| Tensiune [V] | 12.0 |
| Acumulator [Ah] | 11.2 |
| Înaltime [mm] | 110.0 |
| Latime [mm] | 87.0 |
| Lungime [mm] | 150.0 |
| Curent electric test-la-rece, EN [A] | 205.0 |
| Amplasare terminala | 1 |
| Varianta fixare baza | B0 |
| Baterie | Baterie-AGM |