
Baterie Exide 12V 2,4Ah 150A, dimensiune: 113x70x85 mm.
Selectează vehiculul tău pentru a verifica dacă acest produs este compatibil
| Marcă | Model | Ani | CC |
|---|---|---|---|
| Honda | PCX 150 | 2012 | 150 cc |
| Honda | PCX 150 | 2013 | 150 cc |
| YAMAHA | TW 125 ( Trailway ) | 2004 | 125 cc |
| HUSQVARNA | SM 510 R I.E. | 2008 | 510 cc |
| HUSQVARNA | SM 510 R I.E. | 2009 | 510 cc |
Livrare rapidă
Livrare în 1 zi lucrătoare
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Stoc furnizor
Baterie Exide ELTZ7S 12V 2,4Ah 150A
| Capacitate acumulator | 2,4 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 150,0 A |
| Producator Acumulator | EXIDĂ |
| Tip Acumulator | Litiu - Ion / Pornire |
| Polaritate Acumulator | R+ |
| Energia bateriei | 28,8 Wh |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Pornit |
| Lungime | 113,0 mm |
| Latime | 70,0 mm |
| Inaltime | 85,0 mm |
| Sina montare baterie | B0 |
| Volti | 12,0 V |