
Baterii marca EXIDE
Selectează vehiculul tău pentru a verifica dacă acest produs este compatibil
| Marcă | Model | Ani | CC |
|---|---|---|---|
| PIAGGIO | X7 250 I.E. | 2009 | 250 cc |
| BMW | R 1250 RS ABS | 2019 | 1250 cc |
| BMW | R 1250 RS ABS | 2020 | 1250 cc |
| BMW | R 1250 RS ABS | 2021 | 1250 cc |
| BMW | R 1250 RS ABS | 2022 | 1250 cc |
Livrare rapidă
Livrare în 1 zi lucrătoare
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Baterie Exide Ready YTX14 12 V 12 Ah 200A
| Capacitate acumulator | 12.0 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 200.0 A |
| Producator Acumulator | EXIDE |
| Tip Acumulator | Pornire / AGM |
| Polaritate Acumulator | L+ |
| Model Acumulator | AGM |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Pornit |
| Lungime | 150.0 mm |
| Latime | 87.0 mm |
| Inaltime | 145.0 mm |
| Tip Borna | Borna Standard |
| Sina montare baterie | B0 |
| Greutate baterie | 3.4 kg |
| Comentarii/Remarci | Acumulator pentru Moto, borna tip 6 |
| Volti | 12.0 V |
| Greutate | 4,56kg |
| Cod Inter Cars | BDC080 |
| Eticheta produs | Eticheta printabila |
Detalii TecDoc | |
|---|---|
| Tensiune [V] | 12.0 |
| Acumulator [Ah] | 12.0 |