
Baterie Exide Ready 12V 11Ah 205A AGM, dimensiune: 150x87x110 mm.
Selectează vehiculul tău pentru a verifica dacă acest produs este compatibil
Livrare rapidă
Livrare în 1 zi lucrătoare
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Stoc furnizor
Baterie Exide Ready YTZ14-BS 12V 11Ah 205A L+ AGM
| Capacitate acumulator | 11.0 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 205.0 A |
| Producator Acumulator | EXIDE |
| Tip Acumulator | Pornire / AGM |
| Polaritate Acumulator | L+ |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Pornit |
| Lungime | 150.0 mm |
| Latime | 87.0 mm |
| Inaltime | 110.0 mm |
| Sina montare baterie | B00 - fara flansa de montare |
| Volti | 12.0 V |
| Greutate | 3,50kg |