
Baterii marca EXIDE Capacitate acumulator6.0 AhAcumulatori Amperaj100.0 AProducator AcumulatorEXIDETip AcumulatorPornire / AGMPolaritate AcumulatorR+Tip de intretinereFara
Selectează vehiculul tău pentru a verifica dacă acest produs este compatibil
Livrare rapidă
Livrare în 1 zi lucrătoare
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Stoc furnizor
Baterie Exide Ready YTZ7-BS 2V 6Ah 100A R+
| Capacitate acumulator | 6.0 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 100.0 A |
| Producator Acumulator | EXIDE |
| Tip Acumulator | Pornire / AGM |
| Polaritate Acumulator | R+ |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Pornit |
| Lungime | 113.0 mm |
| Latime | 70.0 mm |
| Inaltime | 105.0 mm |
| Sina montare baterie | B00 - fara flansa de montare |
| Volti | 12.0 V |
| Greutate | 1,20kg |