
Baterii marca EXIDE Capacitate acumulator8.6 Ah
Selectează vehiculul tău pentru a verifica dacă acest produs este compatibil
| Marcă | Model | Ani | CC |
|---|---|---|---|
| APRILIA | RXV 450 ( 4.5 ) | 2006 | 450 cc |
| APRILIA | RXV 450 ( 4.5 ) | 2007 | 450 cc |
| APRILIA | RXV 450 ( 4.5 ) | 2008 | 450 cc |
| APRILIA | RXV 450 ( 4.5 ) | 2009 | 450 cc |
| MV AGUSTA | RIVALE 800 ABS | 2014 | 800 cc |
Livrare rapidă
Livrare în 1 zi lucrătoare
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Stoc furnizor
Baterie Exide YTZ10S-BS 12 V 8.6 Ah
| Capacitate acumulator | 8.6 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 145.0 A |
| Producator Acumulator | EXIDE |
| Tip Acumulator | Pornire / AGM / Incarcare uscata cu acid |
| Polaritate Acumulator | L+ |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Incarcare uscata cu acid |
| Lungime | 150.0 mm |
| Latime | 87.0 mm |
| Inaltime | 93.0 mm |
| Sina montare baterie | B00 - fara flansa de montare |
| Greutate baterie | 3.2 kg |
| Volti | 12.0 V |
| Electrolit inclus | Da |
| Greutate | 3,36kg |
| Eticheta produs | Eticheta printabila |
Detalii TecDoc | |
|---|---|
| Tensiune [V] | 12.0 |