
Baterie gel 12 V 16 Ah 100A Exide, dimensiune: 180x75x165 mm.
Selectează vehiculul tău pentru a verifica dacă acest produs este compatibil
Livrare rapidă
Livrare în 1 zi lucrătoare
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Baterie gel 12 V 16 Ah 100A Exide GEL12-16
| Capacitate acumulator | 16.0 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 100. A |
| Producator Acumulator | EXIDE |
| Tip Acumulator | Pornire/ GEL |
| Polaritate Acumulator | R+ |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Pornit |
| Lungime | 180.0 mm |
| Latime | 75.0 mm |
| Inaltime | 165.0 mm |
| Sina montare baterie | B0 |
| Greutate baterie | 6.02 kg |
| Volti | 12.0 V |