
Baterie gel 12 V 4 Ah 70A Exide Ready, dimensiune: 113x70x105 mm.
Selectează vehiculul tău pentru a verifica dacă acest produs este compatibil
| Marcă | Model | Ani | CC |
|---|---|---|---|
| YAMAHA | XC 50 ( Vino ) | 2016 | 50 cc |
| YAMAHA | XC 50 ( Vino ) | 2017 | 50 cc |
| YAMAHA | XC 50 ( Vino ) | 2018 | 50 cc |
| Honda | TRX 450 R ( Sportrax E-Start ) | 2013 | 450 cc |
| POLARIS | PREDATOR 50 2X4 | 2004 | 50 cc |
Livrare rapidă
Livrare în 1 zi lucrătoare
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Stoc furnizor
Baterie gel 12 V 4 Ah 70A YTX5L-BS Exide Ready
| Capacitate acumulator | 4.0 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 70. A |
| Producator Acumulator | EXIDE |
| Tip Acumulator | Pornire/ AGM |
| Polaritate Acumulator | R+ |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Pornit |
| Lungime | 115.0 mm |
| Latime | 70.0 mm |
| Inaltime | 105.0 mm |
| Tip Borna | Borna standard |
| Sina montare baterie | B0 |
| Greutate baterie | 2.4 kg |
| Comentarii/Remarci | Acumulator pentru Moto, borna tip 5 |