
Baterie gel 12V 14Ah 150A Exide, dimensiune: 150x87x145 mm.
Selectează vehiculul tău pentru a verifica dacă acest produs este compatibil
Livrare rapidă
Livrare în 1 zi lucrătoare
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Baterie gel 12V 14Ah 150A Exide GEL12-14
| Capacitate acumulator | 14.0 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 150.0 A |
| Producator Acumulator | EXIDE |
| Tip Acumulator | Pornire/ Gel |
| Polaritate Acumulator | L+ |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Pornit |
| Lungime | 150.0 mm |
| Latime | 87.0 mm |
| Inaltime | 145.0 mm |
| Sina montare baterie | B0 |
| Greutate baterie | 5.0 kg |
| Volti | 12.0 V |