
Baterie gel 12V 30Ah 180A Exide, dimensiune: 197x132x186 mm.
Selectează vehiculul tău pentru a verifica dacă acest produs este compatibil
Livrare rapidă
Livrare în 1 zi lucrătoare
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Stoc furnizor
Baterie gel 12V 30Ah 180A Exide GEL12-30
| Capacitate acumulator | 30.0 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 180.0 A |
| Producator Acumulator | EXIDE |
| Tip Acumulator | Pornire/ Gel |
| Polaritate Acumulator | stanga + |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Pornit |
| Lungime | 197.0 mm |
| Latime | 1320.0 mm |
| Inaltime | 186.0 mm |
| Sina montare baterie | B0 |
| Greutate baterie | 10.65 kg |
| Volti | 12.0 V |