
Baterie gel 4RIDE 12V 8,6Ah 160A, dimensiune: 150x86x94 mm.
Selectează vehiculul tău pentru a verifica dacă acest produs este compatibil
| Marcă | Model | Ani | CC |
|---|---|---|---|
| YAMAHA | YZF-R1 1000 | 2009 | 1000 cc |
| Honda | CBR 650 F ABS | 2016 | 650 cc |
| Honda | CBR 650 F ABS | 2017 | 650 cc |
| Honda | CBR 650 F ABS | 2018 | 650 cc |
| Honda | CBR 600 F | 1987 | 600 cc |
Livrare rapidă
Livrare în 1 zi lucrătoare
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Stoc furnizor
Baterie gel 4RIDE 12V 8,6Ah 160A L+ YTZ10S-BS
| Capacitate acumulator | 8.6 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 160.0 A |
| Producator Acumulator | 4 RIDE |
| Tip Acumulator | Pornire / Gel |
| Polaritate Acumulator | L+ |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Pornit |
| Lungime | 150.0 mm |
| Latime | 86.0 mm |
| Inaltime | 94.0 mm |
| Greutate | 2,92kg |