
Baterii marca YUASA Capacitate acumulator9.1 Ah
Selectează vehiculul tău pentru a verifica dacă acest produs este compatibil
| Marcă | Model | Ani | CC |
|---|---|---|---|
| Honda | CB 400 F VTEC ( Super Four ) | 2010 | 400 cc |
| Honda | CB 650 F | 2014 | 650 cc |
| Honda | CB 650 F | 2015 | 650 cc |
| Honda | CB 650 F | 2016 | 650 cc |
| Honda | CBF 600 N ABS | 2008 | 600 cc |
Livrare rapidă
Livrare în 1 zi lucrătoare
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Stoc furnizor
Baterie TTZ10S Yuasa 12V 9,1Ah 190A L+
| Capacitate acumulator | 9.1 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 190.0 A |
| Producator Acumulator | YUASA |
| Tip Acumulator | Pornire / AGM / Incarcare uscata cu acid |
| Polaritate Acumulator | L+ |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Incarcare uscata cu acid |
| Lungime | 150.0 mm |
| Latime | 87.0 mm |
| Inaltime | 93.0 mm |
| Sina montare baterie | B00 - fara flansa de montare |
| Volti | 12.0 V |
| Electrolit inclus | Da |
| Greutate | 3,54kg |
| Eticheta produs | Eticheta printabila |
Detalii TecDoc | |
|---|---|
| Varianta fixare baza | N |
| Tensiune [V] | 12.0 |
| Acumulator [Ah] | 9.1 |
| Amplasare terminala | 1 |
| Lungime [mm] | 150.0 |
| Latime [mm] | 87.0 |
| Înaltime [mm] | 93.0 |