
Baterie Yuasa 12V 11,8Ah 230A, dimensiune: 150x84x110 mm.
Selectează vehiculul tău pentru a verifica dacă acest produs este compatibil
| Marcă | Model | Ani | CC |
|---|---|---|---|
| Honda | VT 1300 CR ( Stateline ) | 2010 | 1300 cc |
| Honda | VT 1300 CR ( Stateline ) | 2011 | 1300 cc |
| Honda | VT 1300 CR ( Stateline ) | 2012 | 1300 cc |
| Honda | VT 1300 CR ( Stateline ) | 2013 | 1300 cc |
| Honda | VT 1300 CR ( Stateline ) | 2014 | 1300 cc |
Livrare rapidă
Livrare în 1 zi lucrătoare
Transport gratuit
Transport gratuit la peste 500 RON
Schimb gratuit
Schimb gratuit în 15 zile
Garanție
Garanție de până la 2 ani
Stoc furnizor
Baterie Yuasa 12V 11,8Ah 230A L+ TTZ14S
| Capacitate acumulator | 11.8 Ah |
| Acumulatori Amperaj | 230.0 A |
| Producator Acumulator | YUASA |
| Tip Acumulator | Pornire / AGM / Incarcare uscata cu acid |
| Polaritate Acumulator | L+ |
| Tip de intretinere | Fara intretinere |
| Tip | Incarcare uscata cu acid |
| Lungime | 150.0 mm |
| Latime | 87.0 mm |
| Inaltime | 110.0 mm |
| Sina montare baterie | B00 - fara flansa de montare |
| Volti | 12.0 V |